Nowy numer 09/2020 Archiwum

100 – znacząca wartość

Studniówki, stulecia, sto godzin. Trzycyfrowa liczba stała się okazją do zabawy, świętowania i… lepszego przygotowania do matury.

Czas nieubłaganie mknie do przodu. Wiedzą o tym dobrze tegoroczni maturzyści, którzy od początku stycznia celebrują studniówki. Jednak szukanie odpowiedniej kreacji, dekorowanie sal, ćwiczenie poloneza nie zwalnia z nieustannych edukacyjnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. W powiecie żyrardowskim maturzyści z 6 placówek leżących na jego terenie odebrali od starostwa prezent, który ma wspomóc przygotowania do zbliżającego się egzaminu dojrzałości.

Dostępne jest 23% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama