Nowy numer 21/2020 Archiwum

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - Powitanie

To już dziś. Rozpoczynamy VII Diecezjalny dzień Kobiet pod hasłem: "Jestem Kobietą - Lubię to! - Blisko serca".

Na ten dzień czekałyśmy rok. Przygotowując się wspominałyśmy nasze spotkania, wspólną modlitwę. Myślałyśmy o tym, ile Was, drogie, przyjedzie do Skierniewic, jak będziecie reagowały na wykłady, świadectwa? Zastanawiałyśmy się, czy modląc się po raz kolejny będziemy czuły wspólnotę, Ducha Bożego.

Informacja o odwołaniu wszystkich imprez masowych spadła na nas znienacka. Pojawił się smutek, żal. I pytanie: Czy to znaczy, że tego dnia nic się nie wydarzy? Myśli pędziły. I jak zwykle z pomocą przyszła Ona. Maryja. Wierzymy, że to Ona poddała myśl, by VII DDK przenieść do netu. Potem wszystko działo się bardzo szybko. Dzięki pomocy wielu osób udało się to zrobić. Ufamy, że w obecnej sytuacji, odpowiadając na prośbę władz, by pozostać w domu, wspólnie, a zarazem osobno, przeżyjemy ten dzień. Bądźcie z nami. Bądźmy razem. Inaczej, ale blisko serca.

Zapraszamy!

VII Diecezjalny Dzień Kobiet - Powitanie
Dzieło Dzielnych Kobiet

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama