GN 42/2020 Archiwum

Bądź na bieżąco - online!

Drodzy Czytelnicy! Dostęp do papierowego wydania "Gościa Niedzielnego", przez zaistniałą sytuację, jest ograniczony. Jednak nie niemożliwy. Przypominamy o możliwości kupna naszego tygodnika online.

Mamy świadomość, że wielu z was kupuje nasz tygodnik w swoich parafiach. Dziś zdecydowana większość skorzystała z opcji #zostańwdomu. Ale "Gościa" możecie przeczytać, dzięki e-wydaniu.

Dzisiejszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Poza tzw. głównym grzbietem można wybrać również dodatek diecezjalny. Zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Gościa Łowickiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również kupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dla wszystkich sytuacja w kraju wymaga kreatywności w łączeniu obowiązków, rozsądku w podejmowaniu decyzji i przeorganizowania trybu pracy. Także dla nas, dziennikarzy, i naszego tygodnika to wyzwanie, by informować was na bieżąco o tym, co dobrego dzieje się między Łodzią a Warszawą, bez wychodzenia z domu. Sprzedaż papierowego wydania jest utrudniona. Zachęcamy, by na ten czas skorzystać z wydania internetowego lub prenumeraty papierowego wydania. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne i daje nam poczucie, że nasza praca jest potrzebna i doceniana.

Zatem zachęcamy, by zajrzeć do "Gościa Łowickiego" w swoich laptopach, telefonach, a będziecie mogli przeczytać o tym, jak kobiety celebrowały swój dzień, świętować wraz z nami jubileusz naszych przyjaciół z Radia Victoria, poznać bliżej ks. Jarosława Szymczaka, prezesa Fundacji "Pomoc Rodzinie", i jego działalność, a także poznać głos młodzieży na temat wiary i religii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama