Nowy numer 15/2020 Archiwum

Bohaterowie przez duże „M”

Nazywani „brzydszą połową”, chłopami, facetami. Podczas gdy kobiety – damy, niewiasty, panie, płeć piękna – nie mogą zdecydować się, z której oferty skorzystać, mężczyźni potrzebują tylko... Właśnie – czego potrzebują mężczyźni?

Dzień Kobiet widać na każdym kroku. Promocje na popularne kosmetyki, dodatkowe projekcje w kinach, nowości książkowe i muzyczne, koncerty, rabaty, specjalne „kobiece” menu w restauracjach... Jednak dwa dni później – 10 marca – świat nie szaleje z powodu Dnia Mężczyzn. Nie ma wiertarek w promocji, opony wciąż kosztują wiele, a cena paliwa nie zamierza „świętować”. Jedyne zniżki to te na alkohole... Czy panom to nie przeszkadza? Może Dzień Mężczyzny jest codziennie? A może panowie nie mają potrzeby, by celebrować ten dzień? Zapytałam mieszkańców diecezji w różnym wieku, co sądzą na ten temat.

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama