Nowy numer 15/2020 Archiwum

[AKTUALIZACJA] Coraz więcej osób zakażonych

Z dnia na dzień w diecezji łowickiej przybywa osób zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2. W województwie mazowieckim na dzień 24 marca zarażonych było 212 osób, w łódzkim 129.

Na terenie diecezji przybywa osób zarażonych, a także objętych nadzorem epidemiologicznym i kwarantanną.

W powiecie łowickim, odnotowano 9 zachorowań. Kwarantannie poddano 311 osób, 25 znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie skierniewickim aktualnie są 4 osoby zakażone, kwarantannie poddanych jest 211 osób, zaś pod nadzorem epidemiologicznym 28 osób. Wśród osób objętych kwarantanną są pracownicy medyczni skierniewickiego szpitala. Obecnie objęte kwarantanną są 32 osoby pracujące w szpitalu.

W powiecie rawskim, 4 osoby są zakażone, 64 objęte nadzorem epidemiologicznym i 101 objętych kwarantanną.

W powiecie żyrardowskim odnotowano 1 przypadek zakażenia.. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęte jest 120  osób. Kwarantanną objętych zostało 99 osób.

W powiecie kutnowskim 1 osoba jest zakażona. Kwarantanną objętych jest 128osób , a nadzorem epidemiologiczny 53 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Kwarantanną objęto 44 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 233 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama