Nowy numer 44/2020 Archiwum

25-lecie Radia Victoria

Dziś swój jubileusz świętuje diecezjalna rozgłośnia radiowa - Radio Victoria. Dzięki pracy i służbie ekipy radia od 25 lat w eter płyną dobre wiadomości, świetna muzyka i chrześcijańskie wartości.

Dokładnie 25 lat temu - 25 marca 1995 r. - nastąpiło uroczyste otwarcie rozgłośni diecezji łowickiej. Każdego dnia, dzięki pracy dziennikarzy w oddziałach regionalnych, radiowców i dźwiękowców, mieszkańcy diecezji są na bieżąco informowani, co dzieje się między Łodzią a Warszawą, słuchają najlepszej muzyki i włączają się w modlitwę, której nie brakuje na antenie radia.

Biało-niebieskie logo łatwo zauważyć podczas największych i najważniejszych wydarzeń w diecezji łowickiej. Zawsze uśmiechnięci dziennikarze "na antenie i w terenie" relacjonują to, co dzieje się w Żyrardowie, Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach, Sochaczewie, Kutnie i Łowiczu.

Radiowcy skrupulatnie dbają, by przedstawiać mieszkańcom diecezji ludzi z pasją, znanych i lubianych artystów. Każdego dnia na słuchaczy czeka moc atrakcji, niespodzianek i wyzwań, jakie przygotowują dla nich prowadzący audycje.

Na kolejne 25 (i więcej) lat naszym Przyjaciołom życzymy niegasnącego zapału do przekazywania dobrych wiadomości, sił do relacjonowania szczęścia, dobrej kondycji, by wszędzie zdążali na czas, harmonii w życiu prywatnym i zawodowym oraz mnóstwa radości, która płynie z pracy i służby. Drodzy Przyjaciele, Wasze słowa mają moc! Dziękujemy za ćwierć wieku obecności, wiary i nadziei na antenie i życzymy spełnienia tego, co Wam w duszy gra!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama