Nowy numer 21/2020 Archiwum

Gmina Jaktorów. Maseczka dla każdego mieszkańca

Od kilku dni harcerze Hufca Jaktorów roznoszą po domach mieszkańców gminy Jaktorów maseczki ochronne. Środki bezpieczeństwa są bezpłatne, ufundowane przez gminę.

Decyzją wójta gminy Macieja Śliwerskiego każdy mieszkaniec otrzyma bezpłatnie jedną maseczkę ochronną wielorazowego użytku – pod warunkiem prawidłowej dezynfekcji.

Każdego dnia grupa harcerzy Hufca Jaktorów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, rozdaje maseczki mieszkańcom 17 miejscowości podlegających pod gminę. Wraz z maseczkami do rąk właścicieli trafia instrukcja dezynfekcji, opis produktu i zalecenia.

Jak wiadomo maseczki nie chronią całkowicie przed zakażeniem, jednak to jeden ze sposobów walki z koronawirusem COVID-19, który zyskał przychylność mieszkańców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama