Nowy numer 21/2020 Archiwum

Zmarł ks. Piotr Staniak

W poniedziałek 30 marca w wieku 77 lat, w tym 51 przeżytych w kapłaństwie, zmarł śp. ks. Piotr Staniak.

Piotr Staniak urodził się 2 lutego 1943 r. w Borkowie. Święcenia kapłańskie przyjął 1 czerwca 1969 r. w Warszawie z rąk kard. Stefana Wyszyńskiego. Przez wiele lat był proboszczem parafii pw. św. Feliksa de Valaois w Guzowie. Po przejściu na emeryturę przebywał w Domu Kapłana Seniora w Sochaczewie. Zmarły kapłan był kanonikiem Archikolegiackiej Kapituły Łęczyckiej.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Guzowie w czwartek 2 kwietnia o godz. 10. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele parafialnym w Garbowie k. Lublina w czwartek 2 kwietnia o godz. 15. Po Mszy św. ciało kapłana zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Przypominamy, że w ceremonii pogrzebowej może uczestniczyć 5 osób, z najbliższej rodziny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama