Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Maseczki i rękawiczki dla skierniewiczan

Pierwsza partia pakietów ochronnych została przekazana do rozdysponowania wśród mieszkańców Skierniewic. Przewidziano dla nich 10 tys. maseczek oraz 100 tys. par rękawiczek.

Akcja to złożony logistyczny proces, w który zaangażowane zostały miejskie jednostki, a także harcerze z lokalnego hufca. Mieszkańcy budynków zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej oraz Skierniewicką Spółdzielnię Mieszkaniową już niebawem znajdą pakiety w swoich skrzynkach pocztowych. Kolejne partie maseczek i rękawiczek są pakowane i sukcesywnie przekazywane do dalszej dystrybucji.

Prezydent Krzysztof Jażdżyk apeluje o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń.   Prezydent Krzysztof Jażdżyk apeluje o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń.
UM Skierniewice

- Podejmujemy wyzwanie wyposażenia jak największej liczby mieszkańców w takie podstawowe pakiety ochronne. W strunowym woreczku znajdują się maseczka oraz 10 par rękawiczek. Co ważne, maseczki nadają się do dezynfekcji i wielokrotnego użytku. Ze względu na ograniczenia w ich dostępności prosimy, aby korzystali z nich wyłącznie mieszkańcy, którzy opuszczają miejsce zamieszkania, na przykład w drodze do pracy lub po niezbędne zakupy. Oczywiście, cały czas najrozsądniejsze jest pozostanie w domach i unikanie zbędnych wyjść. Apeluję o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń, tylko tak zminimalizujemy ryzyko wzrostu zakażeń - mówi Krzysztof Jażdżyk, prezydent Skierniewic.


Źródło: UM Skierniewice

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy