Nowy numer 21/2020 Archiwum

Spotkanie z Przenajświętszym - Wielki Piątek

Także dziś, na koniec dnia, pragniemy zaprosić naszych Czytelników na rozmowę i adorację Najświętszego Sakramentu. W poprzednich latach mogliśmy adorować krzyż Jezusa i trwać przy Nim do późnych godzin nocnych. Prosimy Was, pozostańcie w domach i módlcie się razem z nami.

Dziś nasze myśli i wzrok przez cały dzień skierowane były na krzyż. Wpatrując się w Ukrzyżowanego, dziękowaliśmy Mu za miłość, za Jego cierpienie i mękę. W większości parafii zakończyły się liturgie Wielkiego Piątku. Zapadła cisza. Każde słowo, gest, zadają się być zbyt małe, by wyrazić ból i wdzięczność. Tylko On i my. Adorujmy dalej naszego Pana. Dziękując Jezusowi za jego mękę, nadal się módlmy. Podobnie jak wczoraj, zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi z parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach ks. Grzegorz Gumieniak. Także dziś będziemy mogli uczestniczyć w jego rozmowie z Jezusem. Zachęcamy, by podczas modlitwy wziąć do rąk krzyż. W roku, w którym obchodzimy 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II, tak jak niegdyś On adorujmy Syna Bożego z krzyżami w dłoniach.

Wielki Piątek - Spotkanie z Przenajświętszym.
Gość Łowicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama