Nowy numer 21/2020 Archiwum

Dar i tajemnica - Wielka Sobota

Dziś, w Wielką Sobotę, po raz trzeci zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej modlitwy "Anioł Pański" i spotkania z pasterzem diecezji.

Specjalnie dla naszych Czytelników, także dziś przygotowaliśmy i nagraliśmy materiały mające pomóc przeżyć ten wyjątkowy czas. Mamy nadzieję, że - obok transmisji liturgii z parafii - byliście z nami i razem z pasterzem diecezji modliliście się i zgłębialiście największe tajemnice naszej wiary.

W ramach naszego cyklu "Mimo drzwi zamkniętych" zapraszamy na modlitwę "Anioł Pański" i spotkania z bp. Andrzejem F. Dziubą, który przeprowadzi nas przez dar i tajemnicę tego dnia. Bądźcie z nami i wspólnie się módlmy!

Wielka Sobota - "Dar i tajemnica" - przesłanie ordynariusza diecezji.
Gość Łowicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama