Nowy numer 21/2020 Archiwum

Spotkanie z Przenajświętszym - Wielka Sobota

Także dziś, na koniec dnia, pragniemy zaprosić naszych Czytelników na rozmowę i adorację Najświętszego Sakramentu. W poprzednich latach mogliśmy trwać przy Jezusie do późnych godzin nocnych. Prosimy Was, pozostańcie w domach i módlcie się razem z nami także dziś.

Dziś Wielka Sobota. Czas, w którym Jezus łamie więzy śmierci. Pan Zmartwychwstał. Czuwajmy i módlmy się. Dziękujmy Bogu za miłość. W większości parafii zakończyły się liturgie Wielkiej Soboty, Wybrzmiało już radosne "Alleluja". Adorujmy dalej naszego Pana. Dziękujmy Jezusowi. Podobnie jak wczoraj, zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi z parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach ks. Grzegorz Gumieniak. Także dziś będziemy mogli uczestniczyć w jego rozmowie z Jezusem. Zachęcamy, by podczas modlitwy wziąć do rąk świecę. Adorujmy Zmartwychwstałego wpatrując się w blask płomienia.

Wielka Sobota - Spotkanie z Przenajświętszym
Gość Łowicki

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama