Nowy numer 3/2021 Archiwum

SMS nadziei

Od rana wierni z parafii rozsyłają SMS, w którym przypominają o Bożym miłosierdziu.

Na pomysł akcji ewangelizacyjnej, która jest jednocześnie formą dawania nadziei wpadł ks. Bogumił Karp, proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rawie Mazowieckie.

Idea jest prosta. Każdy parafianin został zachęcony by w niedzielę Bożego Miłosierdzia rozsyłać do jak największej liczby osób sms o treści: JEZU UFAM TOBIE! W czasie panującej pandemii potrzeba nam Ufności i Nadziei. Uwierz, że Jezus to nam zapewnia! W Niedzielę Miłosierdzia Bożego prześlij tę wiadomość do jak największej liczby osób (mailem lub SMS). Ewangelizujmy nasze małe ojczyzny, całą Polskę oraz świat. Dziękujemy i pozdrawiamy - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

Kapłan zachęcał wiernych by do wiadomości dołączali obraz Jezusa Miłosiernego.  Akcja spotka się ze sporym zainteresowaniem. Nie brakuje osób, które wiadomość wysyłają do wszystkich bliskich, przyjaciół znajomych. SMS dociera do kapłanów, sióstr zakonnych i świeckich.

Warto wspomnieć, że w niedzielę Miłosierdzia Bożego w parafii o 15:00. zostanie odprawiona Msza św., podczas, której kapłani i wierni modlić się będą Koronką do Bożego miłosierdzia w intencji o ustanie pandemii i o Bożą opiekę nad nasza Ojczyzną, światem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama