Nowy numer 21/2020 Archiwum

Przeszłość czy przyszłość?

– Teraz rzeczywiście jesteśmy w sieci. Sieci, w której tkwimy jak rybki, które albo będą wypuszczone na wolność, albo będą musiały znaleźć sposób na to, jak dalej przetrwać w tych okolicznościach – mówi Paulina Stużyńska, nauczycielka.

Od 24 maja do szkół powrócą jedynie uczniowie młodszych klas. „Starszaki” w dalszym ciągu rano będą siadać przed komputerem i, widząc się z klasą i nauczycielem przez kamerkę, zgłębiać wiedzę, sprawdzać siebie i budować relacje. Szkoła online trwa już drugi miesiąc. Przez ten czas wielu nauczycieli, uczniów, rodziców doświadczyło różnych sytuacji. Minusów nauczania internetowego jest wiele, ale kreatywność nauczycieli i ich wychowanków sprawiła, że znajdują się także plusy tej sytuacji.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama