Nowy numer 48/2020 Archiwum

Koronawirus nie odpuszcza

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19. Polityk czuje się dobrze. W kwarantannie przebywa wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński.

Informację o zakażeniu koronawirusem G. Schreibera przekazała Magdalena Kamińska, rzecznik prasowy marszałka. "Grzegorz Schreiber aktualnie przebywa w izolacji, chorobę przechodzi bezobjawowo" - napisała M. Kamińska. Rzeczniczka poinformowała także o tym, że Urząd Marszałkowski w Łodzi pracuje pod rygorem sanitarnym. - Sekretarz podjął decyzję o profilaktycznym skierowaniu części pracowników na pracę zdalną - dodała M. Kamińska.

Informację o pozytywnym wyniku za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał także marszałek. W zamieszczonym wpisie czytamy: "Moi drodzy, koronawirus nie poddaje się. Niestety dopadł i mnie. Mój test na COVID-19 wyszedł dodatni. Chciałem przeprosić za przerwanie wczorajszych wizyt, ale jak tylko dowiedziałem się, że osoba, z którą mam kontakt, otrzymała pozytywny wynik, natychmiast przerwałem wszystkie spotkania i poddałem się badaniu. Jak do tej pory chorobę przechodzę bezobjawowo, dlatego proszę Was: bądźcie czujni, dbajcie o Siebie. Musimy być silni. Trzymajcie się" - napisał na Facebooku G. Schreiber.

Wpis na swoim profilu zamieścił także wojewoda Bocheński. "Od dzisiaj przebywam w kwarantannie spowodowanej kontaktem z osobą zakażoną COVID-19. Wszystkie obowiązki będę wykonywał zdalnie, dalej kontynuując koordynację walki z epidemią, jak i wypełniając wszystkie pozostałe obowiązki. Proszę, przestrzegajcie zasad sanitarnych".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama