Nowy numer 9/2021 Archiwum

Dla babć i dziadków od wnucząt

Na stronach internetowych przedszkoli diecezji łowickiej pojawiają się już linki do przedstawień z okazji Dni Babci i Dziadka.

Mimo że okoliczności nie pozwalają na występy przedszkolaków w obecności ukochanych dziadków, kadry przedszkoli diecezji łowickiej postanowiły nagrać przedstawienia i życzenia, a następnie udostępnić je na swoich stronach. Siostry dyrektor i nauczycielki zgodnie twierdzą, że trzeba przystosować się do nowych warunków i robić, co tylko się da, by nieść dobro i radość.

- Nasze przedszkole ma charakter rodzinny i chcemy celebrować wszystkie święta - tłumaczy s. Ewa Różycka SFB, dyrektor przedszkola im. Świętej Rodziny w Skierniewicach. - Dni Babci i Dziadka to wyjątkowe uroczystości, nie chcieliśmy pozbawić seniorów oglądania swoich pociech na scenie. Zresztą dziś dziadkowie są bardzo obeznani z technologię, więc grzechem byłoby nie skorzystać z takiej możliwości - dodaje.

Kążde z przedszkoli załączy linki do przedstawień w innym terminie.

My także życzymy Babciom i Dziadkom zdrowia, pokoju w sercu, niegasnących nadziei i radości, a także niezapomnianych wrażeń płynących z oglądania swoich pociech na ekranach.


Więcej o przedstawieniach przedszkolnych w przestrzeni online w 3. numerze "Gościa Łowickiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama