Daniel Olbrychski zawita do Skierniewic

Aktor podzieli się opowieściami z życia artystycznego i prywatnego w środę 29 marca w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach rok temu oddano do użytku po gruntownym remoncie. Od tego czasu jednostka kultury zachęca, by rozwinąć skrzydła i stwarza ku temu możliwości. Stała oferta zajęć dla mieszkańców dopełniona jest koncertami, wernisażami wystaw i spotkaniami kulturalnymi z lokalnymi, krajowymi i światowymi artystami. Najbliższe spotkanie skoncentrowane będzie wokół teatru, kina, szklanego ekranu.

Daniel Olbrychski jest legendą kina i idolem wielu aktorów, także młodego pokolenia. W Skierniewicach będzie zachwycać interpretacją utworów poetyckich i dzielić się tym, co ukształtowało go jako człowieka i aktora.

Nawet młodzież kojarzy niezapomniane role Kmicica, Hamleta, Makbeta czy Otella. W środę 29 marca w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach nie zabraknie opowieści o przygotowywaniu się do - jak okazało się po latach - najważniejszych ról filmowych, ale także życiowych.

Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się na stronie www.cekis.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..