GN 24/2018 Archiwum

Druga śmiertelna ofiara podpalacza

Dziś w szpitalu w Warszawie zmarła 41-letnia kobieta, ciężko poparzona w pożarze GOPS w Makowie.

To druga ofiara ataku 62-letniego mężczyzny, który w poniedziałek, 15 grudnia, wtargnął do urzędu, oblał benzyną i podpalił tamtejsze urzędniczki pomocy społecznej. Pierwsza ofiara, 40-letnia kobieta, mimo prowadzonej reanimacji, zmarła w poniedziałek.

Druga z ofiar, 41-latka, ciężko poparzona, została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Od początku lekarze jej stan określali jako krytyczny. Mimo ich wysiłków, kobiety nie udało się uratować. Także ona osierociła dwójkę dzieci.

W środę 62-letni Leszek G. usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Po śmierci drugiej kobiety zostanie oskarżony o dwa zabójstwa.

Pogrzeb pierwszej ofiary odbędzie się w sobotę 20 grudnia o godzinie 13 w kościele św. Wojciecha w Makowie.

O dramatycznych wydarzeniach w makowskim GOPS czytaj też w tekstach:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma