Nowy numer 21/2020 Archiwum

Szymanów. Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego

Dla uczennic kończących Szkołę Podstawową, prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek otworzyło specjalną internetową rejestrację. O wysokim poziomie nauczania i niezwykłej atmosferze placówki zapewniają także uczennice.

Dni otwarte w placówkach edukacyjnych w większości odbyły się online. Teraz także rekrutacja do szkół przenosi się do sieci.

Dla dziewcząt, które kończą edukację w Szkole Podstawowej, siostry niepokalanki z prywatnego Liceum Ogólnokształcącego przygotowały bogatą ofertę edukacyjną zachęcającą do podjęcia nauki w placówce. Na stronie szkoły znajdują się szczegółowe informacje o celach, misji i dotychczasowych osiągnięciach uczennic kształcących się w placówce.

Dostępne są także formularz, wymagania i zasady rekrutacji. Kandydatki pochodzące z dalszych stron mogą zapoznać się także z funkcjonowaniem internatu. Szczegółowe informacje dostępne są [TUTAJ].

O tym, jaką szkołą jest prywatne Liceum Ogólnokształcące sióstr niepokalanek w Szymanowie, na kanale You Tube "Szymanówki 1908" opowiadają nie tylko siostry, ale przede wszystkim uczennice, które cenią sobie rodzinną atmosferę, kształtowanie umysłu i ducha, a także wiele atrakcji, które czekają również na przyszłe uczennice.

O sukcesach, projektach, wydarzeniach, wyjazdach, pielgrzymkach i czuwaniach w szymanowskiej szkole możecie przeczytać na naszej stronie internetowej wpisując w wyszukiwarkę "Liceum w Szymanowie". Oto kilka publikacji:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama