Nowy numer 48/2020 Archiwum

Szukaj "Gościa" wśród kwiatów

Nasi reporterzy będą robić zdjęcia gościom, którzy przyjadą do Skierniewic na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Zabawa polega na odnalezieniu siebie na fotografii.

Nasza specjalna podstrona poświęcona świętu i rozpoczynającej się wraz z nim akcji "Rośnij z Gościem" hula. Jest na niej mnóstwo ciekawostek, smakowitych przepisów i informacji, które pozwolą zaprzyjaźnić się z niektórymi świętymi, a także poznać ciekawe obyczaje. Można się razem z nami wybrać na wirtualny spacer po najpiękniejszych ogrodach i parkach, poczytać, co do powiedzenia o kwiatach i chwastach ma biskup łowicki i... jakim jabłkiem Ewa skusiłaby dyrektora sławnego na cały świat Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Święto rusza już w sobotę. Oprócz ogłoszonego już na stronie konkursu na zdjęcie najpiękniejszej rośliny, będzie drugi konkurs. Nasi reporterzy relacjonujący Święto Kwiatów będą fotografować jego uczestników. Ich zdjęcia o godz. 14 i 20 (i w sobotę, i w niedzielę) zostaną umieszczone na naszej podstronie dotyczącej święta.

Uwaga! Pierwsze 5 osób, które odnajdą się na fotografii (co trzeba będzie potwierdzić, wysyłając na: lowicz@gosc.pl swoje zdjęcie), otrzyma w nagrodę rośliny i gadżety "Gościa Niedzielnego". Nie chowajcie się przed nami. Nagrody czekają!

Podpowiadamy: będziemy się kręcić co jakiś czas koło sympatycznych, młodych ludzi, ubranych w koszulki "Gościa" i rozdających nasze ulotki.

Więcej o Święcie Kwiatów i akcji "Rośnij z Gościem" TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.