Nowy numer 48/2020 Archiwum

Bracia kontra ojciec

W czasie skierniewickiego święta wystąpią gwiazdy polskiej estrady.

O dobry humor uczestników 36. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw zadba mistrz sceny kabaretowej Andrzej Grabowski. Wystąpi także wybitny muzyk, instrumentalista, kompozytor i wokalista Zbigniew Wodecki. Organizatorzy zadbali też o fanów  disco polo. Na skierniewickiej scenie zaprezentuje się bowiem doskonale znany z przeboju "Ona tańczy dla mnie" - Radosław Liszewski z zespołem Weekend. Propozycje muzyczne skierniewickiego święta kontrastują mocno ze sobą. Grono wykonawców uzupełniają rockowy zespół IRA, hiphopowiec Pezet, młoda wokalistka Honorata Skarbek występująca pod pseudonimem "Honey".

Interesująco zapowiada się porównanie występów Cugowskich. Krzysztof jest wokalistą Budki Suflera, a jego synowie Piotr i Wojciech współtworzą zespół Bracia. Oba zespoły wystąpią na głównej scenie w sobotni wieczór 14 września i to jeden po drugim. Pierwsi zaprezentują się Bracia, którzy będą mieli przekonać do swojej twórczości starsze pokolenie. Z kolei Budka Suflera, formacja z prawie 40-letnim stażem, znana jest również młodszym.

Szansę zaprezentowania się szerszej publiczności otrzymały także lokalne zespoły. Na scenie przy dawnym Młodzieżowym Centrum Kultury wystąpią: MrOcK z Mszczonowa, Silent 5 oraz Let’s Rockin z Bolimowa, Bez Recepty oraz Paragraf 22 ze Skierniewic.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.