Nowy numer 47/2020 Archiwum

Najszybsza dziesiątka!

Nagrody przyznane. Dziś prezentujemy listę zwycięzców konkursu „Znajdź się na fotce!”.

Relacjonując Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, nad którym m.in. "Gość Niedzielny" miał patronat, przez dwa dni fotografowaliśmy jego uczestników. Zdjęcia umieszczaliśmy o godz. 14 i 20 (w sobotę i w niedzielę) na naszej podstronie dotyczącej święta. Zadaniem naszych Czytelników było - po powrocie z imprez do domu - usiąść przy komputerze i odnaleźć się na fotografii. Potwierdzeniem tego miało być przesłanie na nasz adres (lowicz@gosc.pl ) własnego zdjęcia.

Niektórzy z Państwa ujęli nas nie tylko szybkością, ale i pomysłowością. Przykładem tego było choćby zdjęcie z dowodu osobistego. Inni przysłali fotografie zrobione w domu przy choince, przypomnieli nam, że już niedługo Boże Narodzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się z nami bawić. Na potwierdzenie tego, że również dla nas była to  frajda, informujemy, że zamiast 5 nagród, postanowiliśmy przyznać ich dwa razy tyle!  Tak na dobry początek, bo przecież nasza akcja „Rośnij z Gościem” dopiero co wystartowała. I - mimo że skierniewicka impreza dobiegła końca - my rośniemy dalej. Na naszej stronie nadal będą pojawiać się rozważania, konkursy, przepisy i wiele innych tekstów. Po święcie dla ciała, będziemy się teraz bardziej skupiać na duchu.

Przypominamy też, że do 6 października można brać udział w drugim konkursie polegającym na przysyłaniu na: lowicz@gosc.pl sfotografowanej przez Państwa rośliny. Najładniejsze zdjęcia nagrodzimy albumami, gadżetami i roślinami, które wyrosły w Szkółce Drzew i Kwiatów Ozdobnych w Sierakowicach Prawych pod czujnym okiem państwa Anny i Jarosława Wilkońskich.

Wszystkim laureatom, którzy odnaleźli się na naszych zdjęciach, serdecznie gratulujemy. O miejscu i sposobie odebrania nagród, którymi są rośliny i gadżety „Gościa Niedzielnego”, poinformujemy zwycięzców drogą e-mailową.

Poniżej lista zwycięzców naszego pierwszego konkursu - „Znajdź się na fotce!”:

Sylwia Krakowiak

Ewa Rakowska

Michał Sujka

Jan Rymarczyk

Zygmunt Koprowicz

Gerard Kłosiński

Anna Słodki

Monika i Piotr Rosińscy

Rafał Jackowski

Mariusz Urbański.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do odwiedzania naszego specjalnego serwisu "Rośnij z Gościem" (TUTAJ).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.