Nowy numer 47/2020 Archiwum

Nagrody rozdane!

Dzisiaj wręczyliśmy nagrody zwycięzcom konkursu "Znajdź się na fotce!".

W czasie Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw reporterzy "Gościa Niedzielnego" fotografowali jego uczestników. Zdjęcia umieszczane były na naszej podstronie związanej ze świętem i akcją "Rośnij z Gościem". Pierwsze 10 osób, które odnalazły się na fotografiach i poinformowały nas o tym mailowo, wygrało rośliny ufundowane przez Annę i Jarosława Wilkońskich, właścicieli Szkółki Drzew i Kwiatów Ozdobnych w Sierakowicach Prawych. Dziesiątka laureatów dostała również gadżety "Gościa Niedzielnego".

- Nie spodziewałem się tylu nagród. Myślałem, że otrzymam jedną roślinkę, a dostałem cały zestaw - mówił zadowolony Gerard Kłosiński. Oprócz pana Nagrodami za odnalezienie się na zdjęciu były wrzosy i gadżety "Gościa Niedzielnego"   Nagrodami za odnalezienie się na zdjęciu były wrzosy i gadżety "Gościa Niedzielnego"
Monika Augustyniak /GN
Gerarda, nagrody otrzymali: Sylwia Krakowiak, Ewa Rakowska, Michał Sujka, Jan Rymarczyk, Zygmunt Koprowicz, Anna Słodki, Monika Rosińska, Rafał Jackowski i Mariusz Urbański. Gratulujemy!

Monika Rosińska posadzi swoje wrzosy u babci, żeby mieć pewność, że będą kwitły przez kilka lat. Ewa Rakowska opowiada, że pierwszy raz w życiu wygrała konkurs. - Wzięłam w nim udział, bo była ciekawa, jak wyszedł na zdjęciu mój syn - śmieje się pani Ewa, przed domem której kwitnie już kilka wrzosów, a niebawem dołączą te od naszej redakcji.

W dalszym ciągu przyjmujemy zgłoszenia do innego konkursu. Droga mailową należy przysłać Ewa Rakowska zasadzi nowe wrzosy w ogródku przed domem   Ewa Rakowska zasadzi nowe wrzosy w ogródku przed domem
Monika Augustyniak /GN
zdjęcie rośliny. Na autorów najładniejszych fotografii już czekają nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 6 października. Zasady konkursu można poznać klikając TUTAJ.

A specjalny serwis akcji "Rośnij z Gościem" TUTAJ.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.