Nowy numer 47/2020 Archiwum

Chwyćmy za różańce

W ramach akcji "Rośnij z Gościem" zapraszamy naszych Czytelników do składania świadectw potwierdzających skuteczność modlitwy różańcowej.

Na progu miesiąca poświęconego Matce Bożej zapraszamy do składania świadectw o mocy modlitwy różańcowej. Jeżeli możecie poświadczyć o skuteczności modlitwy Różańcem, piszcie do nas na adres mailowy: lowicz@gosc.pl lub pocztą tradycyjną na adres: "Gość Niedzielny", ul. Seminaryjna 6a, 99-400 Łowicz, podając swoje imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania i numer telefonu kontaktowego.

Imienne wyznania wiary wraz ze zdjęciem będziemy prezentować w wydaniu papierowym "Gościa Niedzielnego" i na specjalnej podstronie internetowej.

Zapraszamy również grupy modlitewne, szkoły i parafie do wykonywania różańców. Z czego będzie wykonany różaniec i jaki będzie jego rozmiar, zależy tylko od Waszej pomysłowości. Najważniejsze, żeby nawiązywał do intencji, w jakiej przez dwa ostatnie tygodnie października dana grupa w wybranym przez siebie miejscu chce szturmować niebo. Na przykład osoby, które swoją modlitwą chcą objąć domy dziecka, mogłyby zrobić różańce ze słodyczy czy zabawek i podarować je dzieciom.

O swoich różańcach i intencjach piszcie do nas. Przesyłajcie zdjęcia i informujcie o spotkaniach. Będziemy relacjonować na stronie internetowej przebieg Waszych modlitewnych starań.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.