Nowy numer 43/2020 Archiwum

Konkurs dla ministrantów

Redakcja "Gościa Łowickiego" zachęca ministrantów i lektorów do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą stroje piłkarskie.

Rozpoczynają się piłkarskie zmagania, których celem jest zdobycie pucharu X Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej. Kilkadziesiąt drużyn ministrantów i lektorów będzie rywalizować na boisku o zwycięstwo. Proponujemy Wam dodatkowe zmagania. Nagrodą jest komplet strojów piłkarskich. Otrzyma je ta drużyna, która wykaże się na innym polu.

To pole to ewangelizacja. Zorganizujcie "promocję" świętego związanego z Waszą parafią lub takiego, którego sylwetkę warto przybliżyć innym. Połączcie to z przedstawieniem postaci piłkarza. Może to być Messi lub Ronaldo, a może któryś z polskich graczy. To już zależy od Waszej inwencji. Także forma prezentacji jest dowolna. Zostawiamy to Waszej pomysłowości. Najważniejsze, żeby dobrze umotywować swój wybór. Dlaczego ten święty i dlaczego akurat ten piłkarz. To musi wynikać z prezentacji.

Na Wasze zgłoszenia do konkursu czekamy pod adresem mailowym lowicz@gosc.pl. Zaproście nas na taką prezentację. Zrelacjonujemy ją na naszej stronie internetowej i w wydaniu papierowym "Gościa". Koniec konkursowych zmagań przewidujemy na 1 marca 2014 r. To ostatni dzień na "promocję" wybranych przez Was świętych i piłkarzy. Wręczenie koszulek nastąpi w czasie finałowego turnieju X Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.