Nowy numer 39/2023 Archiwum

Konkurs rozstrzygnięty!

Internetowa sonda wyłoniła zwycięzcę naszego konkursu na zdjęcie najładniejszej rośliny.

W ramach akcji "Rośnij z Gościem", którą rozpoczęliśmy w czasie tegorocznego Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw, ogłosiliśmy konkurs na zdjęcie najładniejszej rośliny.

Do 6 października czekaliśmy na Wasze zgłoszenia. Przez kolejny tydzień Czytelnicy gosc.pl mogli głosować w internetowej sondzie, która wyłoniła zwycięzcę konkursu.

Wygrała Magdalena Mudant z Zielonej Góry. Jej zdjęcie kwiatów zdobyło uznanie 22,59 proc. głosujących. Przedstawia ono kwiaty jeżówki purpurowej. Pani Magdalena uchwyciła moment, jak na jednym z nich przysiadł rusałka pawik. Szczegółowe wyniki głosowania znajdują się TUTAJ.

W rozmowie telefonicznej autorka zwycięskiego zdjęcia nie kryła radości ze zwycięstwa w konkursie. Dziękując internautom za oddane głosy, zdradziła, że zdjęcie zrobiła w przydomowym ogródku swojej mamy w Świebodzinie. W nagrodę otrzyma rośliny ufundowane przez Annę i Jarosława Wilkońskich, właścicieli Szkółki Drzew i Kwiatów Ozdobnych w Sierakowicach Prawych, a także piękny album ze zdjęciami malarstwa sakralnego.

Zgodnie z regulaminem, album i rośliny powędrują także do Agnieszki Materny z Katowic i Teresy Bibik ze Skierniewic, które zajęły - odpowiednio - drugie i trzecie miejsce w głosowaniu. Zdjęcie pani Agnieszki wyróżnia się spośród nadesłanych. Nie przedstawia kwitnących roślin, a drzewo, którego konary ułożyły się w kształt serca. Zrobiła je podczas tegorocznego majowego weekendu w Bieszczadach.

Dodatkowo wyróżnienia i nagrody w postaci gadżetów "Gościa Niedzielnego" otrzymują: ks. Henryk Linarcik z Rzeczycy, Anna Kret z Łowicza, Beata Lutkiewicz-Krawczyk z Wrocławia, Bogumiła Struzik z Holandii, a także Małgorzata Rymarczyk, Weronika Lewandowska, Krzysztof Lichota i Urszula Pawlak (wszyscy ze Skierniewic).

Gratulujemy! Nagrody wyślemy kurierem na podany w zgłoszeniu adres. Galerię konkursowych zdjęć można podziwiać TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • MichałObrębski
  15.10.2013 23:32
  Pani Magdo, serdecznie gratuluję!
  (A jestem wymagający!)
  Fotka jest PRZEŚLICZNA. Sam robię zdjęcia i wiem, jak niełatwo jest zrobić dobre ujęcie motyla. Jeżeli jeszcze Pani praca nie ma usterek technicznych, a wygląda na to że nie ma, to jest to moim skromnym zdaniem poziom światowy.
  Tak na marginesie, zastanawiam się jakim aparatem zrobiła Pani to zdjęcie. Jakakolwiek nie byłaby odpowiedź, raz jeszcze gratuluję i zachęcam do kontynuacji.
  Kłaniam się,
  Michał Obrębski
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.