Nowy numer 43/2020 Archiwum

Z Chrystusem przez życie

W święto Przemienienia Pańskiego, po uroczystej Eucharystii w katedrze, wyruszy na Jasną Górę XIX Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa.

Jej hasłem będą słowa: „Z Chrystusem przez życie”. Podobnie jak w latach ubiegłych do Częstochowy pątnicy będą pielgrzymować w 9 grupach: zielonej, czerwonej, biało-żółtej, cytrynowej, brązowej, błękitnej, fioletowej, białej i pomarańczowej.

Wysłuchają w drodze konferencji, które w tym roku zostały przygotowane przez ks. Grzegorza Strzelczyka. Przewodnikiem pielgrzymki będzie ks. Rafał Babicki, świeżo upieczony proboszcz parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach.

Na naszej specjalnej stronie pielgrzymkowej (TUTAJ), a także na stronie internetowej pielgrzymki można znaleźć garść informacji dotyczących tego, jak przygotować się do drogi, co zabrać do bagażu głównego, a co do podręcznego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL