Nowy numer 47/2020 Archiwum

Niezwykłe gadżety

W tym roku specjalną niespodziankę dla pielgrzymów przygotowała Poczta Polska.

By żaden pielgrzym nie zgubił się w drodze, przy zapisie dostanie smycz z tegorocznym hasłem w kolorze swojej grupy.

Uchylając nieco rąbka tajemnicy, zdradzamy, że na XIX ŁPPM, został przygotowany nowy znaczek dla pielgrzymów. – Od tej pory co roku będzie on nawiązywał do plakatu i hasła pielgrzymki – wyjaśnia Katarzyna Gozdek, szefowa mediów pielgrzymkowych.

Tym razem jego głównym motywem jest ludzik znany wszystkim ze znaku „Przejście dla pieszych”. Dociekliwi szybko zorientują się, że wśród kolorowych znaczków, których do tej pory było 9, pojawił się 10., szary. Kto wie komu w udziale przypadnie ten kolor?

Niemałą atrakcją będzie także specjalny znaczek pocztowy, którego limitowaną serię dla łowickiej pielgrzymki przygotowała Poczta Polska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL