Nowy numer 43/2020 Archiwum

W towarzystwie świętych

W tym roku poza kolorami każda z grup będzie miała także swojego patrona.

Zgodnie z kilkuletnią tradycją pątnicy udający się na Jasną Górę na swoich barkach poniosą duży drewniany krzyż z napisem: „Za siebie i za bliźniego”.

W tym roku każda grupa ŁPPM będzie miała swojego świętego patrona. I tak patronem grupy fioletowej został św. Jan Paweł II, błękitnej – św. Maksymilian Kolbe, zielonej – św. Wiktoria, brązowej – bł. o. Honorat Koźmiński, pomarańczowej – św. Jan Bosko, białej – św. Faustyna Kowalska, czerwonej – św. Franciszek z Asyżu, cytrynowej – bł. Karolina Kózkówna, biało-żółtej zaś – bł. męczennicy kutnowscy.

W ten sposób niezdecydowani, do której grupy dołączyć, dostają dodatkową wskazówkę – można pójść tam, gdzie patronem jest znany i lubiany święty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL