Nowy numer 2/2021 Archiwum

Z prymicyjnym błogosławieństwem

Pątnicy pokonali już najtrudniejsze odcinki tegorocznej pielgrzymki.

Po przejściu dwóch najdłuższych - liczących po 38 km - odcinków, pielgrzymi maja już „z górki”. Siódmy dzień pielgrzymki pątnicy rozpoczęli od uczestnictwa w Mszy św. przed OSP w Gosławicach.

To była wyjątkowa Eucharystia. Prymicyjną Msze sprawował ks. Leonard Szewczyk SDB, przez wiele lat pielgrzymujący z salezjańską grupą pomarańczową. Ks. Szewczyk posługuje obecnie w parafii w Monachium. Do końca pielgrzymki pozostanie jednak z pielgrzymami i razem z nimi wędruje na Jasną Górę. Dziś nocleg zaplanowano w Zawadzie. To tylko 34 km od Częstochowy. 14 sierpnia ok. 12.00 pielgrzymi będą już na Jasnej Górze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL