Nowy numer 39/2023 Archiwum

Nie tylko krzyż

W XX ŁPPM, obok krzyża i znaczka, powędrują także symbole ŚDM.

Zgodnie z kilkuletnią tradycją, udający się na Jasną Górę na swoich barkach poniosą duży drewniany krzyż z napisem: „Za siebie i za bliźniego” oraz znaczek pielgrzymkowy.  Obok nich przez całą drogę niesione będą także flagi i znaczek Światowych Dni Młodzieży. Hymn ŚDM stanie się także hymnem pielgrzymki. Pielgrzymowanie jest bowiem kolejnym etapem przygotowań diecezji do tego wydarzenia.

Podczas drogi będzie można uzyskać także wiele informacji związanych z przygotowaniami do tego wydarzenia. W każdej grupie pojawią się młodzi ludzie, którzy nie tylko opowiedzą, na jakim etapie są przygotowania, ale także podpowiedzą, gdzie i jak można się włączyć w diecezjalne przygotowania do wielkiego święta młodych, w którym w przyszłym roku w Krakowie weźmie udział papież Franciszek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL

Quantcast