Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nauki z "Kawą"

Konferencje pielgrzymkowe przygotował ks. Przemysław "Kawa" Kawecki.

Ksiądz Przemysław „Kawa” Kawecki jest salezjaninem, duszpasterzem młodzieży, jednym z animatorów portalu bosko.pl, propagującym muzykę z przesłaniem chrześcijańskim, oraz twórcą portalu i pisma drakka.pl.  Jest pomysłodawcą płyt „Hip-hop Dekalog” i „Osiem błogosławieństw hip-hop”, do której dołączona jest jego książka „Siła serca kontra siła pięści” (jednym z jej bohaterów jest jego przyjaciel z Nidzicy).  Ponadto jest bohaterem filmu dokumentalnego „Chłopak kumpeli”.  Pasjonują go subkultura i zmiany społeczne dokonujące się pod jej wpływem.

W prowadzonych przez niego rekolekcjach dla młodzieży uczestniczą tłumy młodych ludzi. Nazywany jest „specem od młodzieży".

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.