Nowy numer 38/2023 Archiwum

Apel z konsekrowanymi

Modlitwę w Wysokienicach poprowadzą zgromadzenia zakonne.

Ze względu na przeżywany w kościele Rok Życia Konsekrowanego, poranne konferencje zostały napisane przez s. Annę Marię Pudełko.Treść rozważań Drogi Krzyżowej przygotowała siostra Laurencja ze Zgromadzenia Sióstr Niepokalanek. Medytacje różańcowe: siostra M. Dominika ze Zgromadzenia Sióstr Klarysek w Miedniewicach, s Daniela Małgorzata Kulesza ze Zgromadzenia Sióstr Bernardynek z Łowicza, s. Wioletta Krzymowska ze Zgromadzenia Sióstr Świętej Rodziny w Skierniewicach, ss Ewa i Siostra Marietta ze Zgromadzenia Sióstr Krwi Chrystusa w Sochaczewie, s Emilia Skornia ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy w Łowiczu, Siostry Zgromadzenia Służebniczek NMP oraz ks. Wojciech Szabrański – salezjanin z Żyrardowa.

Ponadto zgromadzeniom żeńskim i męskim, mającym domy na terenie diecezji, powierzono także poprowadzenie czuwania przed Najświętszym Sakramentem w parafii pw. św. Marcina Biskupa w  Wysokienicach. Na modlitwę, w której będzie uczestniczył ordynariusz diecezji bp Andrzej F. Dziuba, złożą się rozbudowane nieszpory, adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL

Quantcast