Nowy numer 21/2018 Archiwum

Ładowanie akumulatorów

Gdy pielgrzymi ruszyli z Zawady, do Częstochowy pozostały im 34 km.

Porannej Mszy św. przewodniczył ks. Adam Bednarczyk, obchodzący w tym roku 25-lecie kapłaństwa. Homilię wygłosił przewodnik ŁPPM ks. Rafał Babicki. Zwrócił uwagę na wagę sakramentów i ich celebracji, a także o podtrzymywaniu iskry Bożej w każdym momencie naszego życia. Pielgrzymka ma być czasem ładowania akumulatorów i warto w smutnych i ciężkich momentach - jakie spotykają nas w ciągu roku - przypominać sobie te szczególne rekolekcje w drodze na Jasną Górę.

Trzeba podkreślić, że mieszkańcy Zawady przyjęli pielgrzymów z wielką serdecznością.

Wieczorem w Rędzinach pielgrzymów odwiedzi bp Andrzej F. Dziuba. O 19.00 rozpocznie się uroczysty Apel Jasnogórski z udziałem ordynariusza łowickiego.

  Eucharystii przewodniczył ks. Adam Bednarczyk
Katarzyna Gozdek

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.