Nowy numer 24/2021 Archiwum

Z rektorem i alumnami

W XIX ŁPPM w grupie zielonej będą pielgrzymować przełożeni seminaryjni.

Ze względu na trwający w seminarium rok powołaniowy przygotowujący do 20. rocznicy poświęcenia WSD w Łowiczu w grupie zielonej pielgrzymować będą przełożeni seminaryjni na czele z ks. rektorem Sławomirem Wasilewskim, który w tym roku został przewodnikiem tej grupy.

Również ze względu na jubileusz seminarium adorację i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w Wysokienicach poprowadzą klerycy. Alumni idący się na Jasną Górę w różnych grupach chętnie będą się dzielić także odkrywaniem swojego powołania. Warto dodać, że niektórzy z nich ostateczną decyzję o wstąpieniu do seminarium podjęli właśnie podczas rekolekcji w drodze.

Podobnie jak w latach ubiegłych w Makowie będzie czas na wspólną zabawę i świętowanie 19. urodzin, podczas których nie zabraknie tańców lednickich i rywalizacji międzygrupowej. O dobrą zabawę tradycyjnie zadba wodzirej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Więcej o pielgrzymce

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL