Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bordowy rumak

Choć do pielgrzymki zostało jeszcze sporo czasu, nasz wóz prasowy już może ruszać w drogę.

Każdego dnia w specjalnym serwisie „Gościa Łowickiego” - lowicz.gosc.pl (w zakładce XX ŁPPM) - dostępne będą konferencje i rozważania. Na naszej stronie na bieżąco będziemy relacjonować także każdy dzień pielgrzymki. Codziennie będziemy umieszczać relacje z trasy, galerie, a także konkursy z nagrodami dla rodzin i przyjaciół pątników. Przez 9 dni na prasowym dwukołowcu będziemy krążyć między grupami, prosząc pątników o świadectwa, wspomnienia i pozdrowienia.

Już dziś śledźcie nasz serwis i koniecznie powiedzcie o nim swoim rodzinom i wszystkim, którzy chcą wiedzieć, co się u was dzieje. Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.