Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Gdzie urodziny?

Jak przystało na okrągły jubileusz, podczas XX ŁPPM zaplanowano wspólne świętowanie.

Na miejsce, w którym obchodzony będzie okrągły jubileusz, wybrano Maków, gdzie pielgrzymi spędzą pierwszą noc. Uroczysty apel połączony z radosnym dziękczynieniem, tańcami, wspólną zabawą poprowadzi wodzirej.

Na 20. urodziny do makowskiego amfiteatru zaproszeni są nie tylko tegoroczni pielgrzymi, ale także ich rodziny i pątnicy, którzy z ŁPPM wędrowali w poprzednich latach. Wraz z pielgrzymami tego dnia w modlitwie wieczornej będzie uczestniczył pasterz diecezji bp Andrzej F. Dziuba. Swoją obecność zapowiedzieli także kapłani i siostry zakonne, którzy - z ważnych powodów - w tym roku nie mogą pielgrzymować. Specjalne zaproszenia zostały skierowane także do poprzednich przewodników pielgrzymki.

  Ogświętne stroje i różnego rodzaju gadżety są mile widziane
Agnieszka Napiórkowska /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.