Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie zwlekaj

Od poniedziałku 20 lipca rozpoczynają się w parafiach zapisy na XX ŁPPM.

Oficjalny termin ich zakończenia w parafiach to 28 lipca. Później – do 5 sierpnia – będzie można się zapisywać u przewodników grup. Komu nie uda się dokonać zapisu do dnia wymarszu, będzie mógł to zrobić także w sekretariacie ŁPPM w dniu jej wyjścia, jak również w trakcie drogi. Każdy, kto chce uczestniczyć w XX ŁPPM, ma obowiązek zapisania się . Do wyboru jest 9 grup, które wyruszą z: Kutna, Łowicza, Skierniewic, Żychlina, Żyrardowa (2 grupy), Rawy Mazowieckiej, Łęczycy i Sochaczewa. Koszt pielgrzymki wynosi 60 zł plus opłata za bagaż w wysokości ustalonej przez przewodnika. Dzieci do lat 6 pielgrzymują gratis. Osoby niepełnoletnie muszą iść pod opieką kogoś dorosłego, niekoniecznie członka rodziny.

Przy zapisie będą potrzebne następujące dokumenty: dowód osobisty lub legitymacja szkolna (nr PESEL), adres, zaświadczenie od księdza proboszcza (jeśli zapisy są poza miejscową parafią), do 18. roku życia – pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów – zaświadczenie od  rodziców, że dziecko idzie na pielgrzymkę pod opieką osoby pełnoletniej (imię i nazwisko) z tej samej grupy pielgrzymkowej.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.